OBRĄCZKA PIERŚCIONEK Z DREWNA GRAWER I ♥ YOU

Nowy produkt

Towar wykonywany na zamówienie do 7 dni roboczych

52,50 zł brutto

-22,50 zł

75,00 zł brutto

Opis

MateriałDrewno egzotyczne
RodzajBuk

Więcej informacji

OBRĄCZKA PIERŚCIONEK Z DREWNA GRAWER I ♥ YOU

Prezentowana obrączka została wykonana z drewna, gatunek buk. Do zrobienia obrączki wykorzystana została metoda zwijania cienkiego paska drewna w okrąg - dzięki temu posiada ona wysoką twardość oraz odporność na wodę.
Dodatkowo ręczne wykonanie daje nam wiele możliwości. Możemy dopasować odpowiedni rozmiar, szerokość , grubość, a także kształt i wykończenie. Każda z obrączek może być wykonana z nacięciami widocznymi na innych naszych wyrobach. Obrączka pokazana na zdjęciu posiada zewnętrzny grawer I ♥ YOU. Jeśli masz pomysł na inne wykonanie obrączki swoich marzeń, to służymy pomocą oraz wiedzą i doświadczeniem. Razem wykonamy obrączkę, która będzie w 100% odpowiadała Twoim oczekiwaniom.
Więcej na temat:

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

UWAGA! Każda wykonana przez nas obrączka jest niepowtarzalna ze względu na unikatowość każdego kawałka drewna.

Wszystkie produkty umieszczone w naszym sklepie powstały na podstawie własnych pomysłów oraz projektów. Również wykonane zostały w 100% własnoręcznie, od wycięcia po szlifowanie i lakierowanie. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie rodzimą produkcję oraz pracę i zaangażowanie, które wkładamy w każdy nasz wyrób, kochasz otaczać się rzeczami WYJĄTKOWYMI i UNIKATOWYMI oraz obdarowywać nimi swoich bliskich, to nasze produkty są właśnie dla CIEBIE!

Opinie

Napisz opinię

OBRĄCZKA PIERŚCIONEK Z DREWNA GRAWER I ♥ YOU

OBRĄCZKA PIERŚCIONEK Z DREWNA GRAWER I ♥ YOU

Produkty powiązane