SZAFKA NA KLUCZE WZÓR CELTYCKI SERCA

Nowy produkt

Wyrób w pracowni - gotowy do wysyłki za 1-3dni

59,50 zł brutto

-15,50 zł

75,00 zł brutto

Opis

Szerokość22 cm
Wysokość22 cm
Głębokość5 cm
MateriałDrewno sosnowe klejone

Więcej informacji

SZAFKA NA KLUCZE WZÓR CELTYCKI SERCA

Szafka na klucze wykonana została z drewna sosnowego o grubości 6 mm (więcej o dostępności materiałów i kolorów). W drzwiczkach prezentowanej szafeczki wycięty został wzór celtycki - przeplatające się serca. Wewnątrz znajduje się pięć haczyków, idealnych do odwieszenia nawet dużych i ciężkich pęków kluczy. Dodatkowo szafka posiada dwa zamocowane magnesy, co zabezpiecza ją przed samoistnym otwieraniem. Do zestawu dołączamy montażową taśmę dwustronną, aby zawieszenie naszej skrzynki nie sprawiało Tobie lub Twoim bliskim żadnych problemów.

Wszystkie produkty umieszczone w naszym sklepie powstały na podstawie własnych pomysłów oraz projektów. Również wykonane zostały w 100% własnoręcznie, od wycięcia po szlifowanie i lakierowanie. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie rodzimą produkcję oraz pracę i zaangażowanie, które wkładamy w każdy nasz wyrób, kochasz otaczać się rzeczami WYJĄTKOWYMI i UNIKATOWYMI oraz obdarowywać nimi swoich bliskich, to nasze produkty są właśnie dla CIEBIE!

Opinie

Oceń 
2017-08-02

Po zakupie :)

Skrzynka na klucze bardzo starannie wykonana.
Szybka przesyłka.
A biorąc pod uwagę gustowne zapakowanie oraz kilka słów od Pani Anny, to ocena produktu i transakcji zasługuje na duże słowa uznania.
Chapeau bas, Pani Anno :)
Oby wszyscy sprzedający w sieci reprezentowali taką dbałość o klienta i jakość produktu, jak Pani.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję :)

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    SZAFKA NA KLUCZE WZÓR CELTYCKI SERCA

    SZAFKA NA KLUCZE WZÓR CELTYCKI SERCA

    Produkty powiązane