LAMPKA DREWNIANA NAPIS LOVE

Nowy produkt

Wyrób w pracowni - gotowy do wysyłki za 1-3 dni

110,00 zł brutto

  • Białe
  • RGB

Opis

Szerokość34 cm
Wysokość11 cm
Głębokość2,5 cm
MateriałDrewno sosnowe klejone

Więcej informacji

LAMPKA DREWNIANA NAPIS LOVE

Lampka wykonana została z czterech warstw drewna sosnowego o grubości 6 mm (więcej o dostępności materiałów i kolorów). W pierwszej wycięty został napis LOVE. Dwie środkowe stanowią podporę dla umieszczonej wewnątrz taśmy led. Natomiast ostatnia pełni funkcję wieczka. Wykorzystana taśma led stanowi doskonałe źródło światła, jako lampka dekoracyjna, przy czym jest energooszczędna - pobiera jedynie 6 W. Dodatkowo jest bezpieczna, ponieważ znajduje się w żelowej osłonce.

Całość idealnie sprawdza się zarówno, jako dekoracja dzienna - efekt 3D - oraz nocna - wówczas napis jest pięknie podświetlony. Lampkę można ustawić na komodzie, szafce nocnej, stole lub powiesić na ścianie (na życzenie możemy dołączyć do lampki montażową taśmę dwustronną).

Wszystkie produkty umieszczone w naszym sklepie powstały na podstawie własnych pomysłów oraz projektów. Również wykonane zostały w 100% własnoręcznie, od wycięcia po szlifowanie i lakierowanie. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie rodzimą produkcję oraz pracę i zaangażowanie, które wkładamy w każdy nasz wyrób, kochasz otaczać się rzeczami WYJĄTKOWYMI i UNIKATOWYMI oraz obdarowywać nimi swoich bliskich, to nasze produkty są właśnie dla CIEBIE!

Opinie

Napisz opinię

LAMPKA DREWNIANA NAPIS LOVE

LAMPKA DREWNIANA NAPIS LOVE

Produkty powiązane