GRA LOGICZNA - SŁOWNA Z DREWNA BAMBUSOWEGO

Nowy produkt

Wyrób w pracowni - gotowy do wysyłki za 1-3 dni

300,00 zł brutto

Opis

Szerokość28,5 cm
Wysokość28,5 cm
Głębokość3,5 cm
MateriałDrewno bambusowe

Więcej informacji

GRA LOGICZNA - SŁOWNA Z DREWNA BAMBUSOWEGO

Prezentowana gra słowna została wykonana z drewna bambusowego o grubości 4 mm (więcej o dostępności materiałów i kolorów). Wzorcem do wykonania tej gry były m.in. kultowe Scrabble oraz Scriba.
W planszy wycięliśmy kieszenie na literki, zapobiega to ich przesuwaniu podczas gry. Wewnątrz pudełka znajduje się schowek na wszystkie elementy gry. Zamknięcie otwiera się poprzez wysunięcie spodu. Całość sprawia, że gra nadaje się zarówno do użytku domowego jak i w czasie podróży. Dolne wieczko jest dobrze spasowane, co zapobiega samoistnemu otwarciu schowka.
Dodatkowo istnieje możliwość wykonania BEZPŁATNIE dowolnego graweru na zamknięciu schowka. W przypadku wyboru takiej możliwości prosimy o podanie informacji podczas składania zamówienia, wówczas skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły. W innym wypadku gra zostanie wykonana bez graweru.
Zestaw zawiera:
⦁    planszę wraz ze schowkiem,
⦁    4 szt podstawek pod literki,
⦁    100 szt literek,
⦁    materiałowy woreczek na literki (również własnego wykonania) ze sznureczkiem.

Wszystkie produkty umieszczone w naszym sklepie powstały na podstawie własnych pomysłów oraz projektów. Również wykonane zostały w 100% własnoręcznie, od wycięcia po szlifowanie i lakierowanie. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie rodzimą produkcję oraz pracę i zaangażowanie, które wkładamy w każdy nasz wyrób, kochasz otaczać się rzeczami WYJĄTKOWYMI i UNIKATOWYMI oraz obdarowywać nimi swoich bliskich, to nasze produkty są właśnie dla CIEBIE!

Opinie

Oceń 
2019-01-14

Polecam

Trochę było zamieszania. Ja jestem trudnym klientem. Mam już scrabble z drewna wykonane własnoręcznie. Nie bardzo nadaje się ono do wożenia. Chciałem mieć "podróżne". Oferta dwa-tak mnie zachwyciła. Nie lubię plastikowych. Jedne ostatnio wyrzuciłem zniesmaczony jego dziadostwem. No więc pewnie się domyślacie - jestem fanem gier i scrabbli w szczególności - poprzeczka stoi wysoko. Dostałem zamówienie i była reklamacja. Pani się bardzo przejęła i dostałem dodatkowo nowy (poprawiony) zestaw literek. Teraz są śliczne - tak jak miały być. Mogę powiedzieć tyle - bardzo porządna firma, można spokojnie od nich kupować.

  Oceń 
  2017-05-25

  Bardzo polecam

  Bardzo ładnie wykonane, na żywo wyglądają jeszcze lepiej.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   GRA LOGICZNA - SŁOWNA Z DREWNA BAMBUSOWEGO

   GRA LOGICZNA - SŁOWNA Z DREWNA BAMBUSOWEGO